Önceki Müdürlerimiz

      Resim1

  • Prof. Dr. İlksen TURHANOĞLU
  • 05.10.1988-14.05.1997
  • Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinolojisi Bilim Dalı Öğretim üyesi

 

      Resim2

  • Prof. Dr. Ali ÖZDEN
  • 14.05.1997-03.11.2000
  • Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı Öğretim üyesi

 

       Resim3

  • Prof. Dr. Hakan KUMBASAR
  • 03.11.2000-01.05.2002
  • Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim üyesi

 

       Resim4

  • Prof. Dr. Ahmet Derya AYSEV
  • 22.05.2002-23.05.2009
  • Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim üyesi